We willen graag zoveel, alleen sommige dagen lukt het voor geen meter. Met ‘Het handboek voor mindere dagen’ krijg je nuchtere tips en realisaties die gewoon zo lekker alledaags zijn. Een feest van herkenning. Het boek is geschreven door Eveline Helmink die tevens als hoofdredacteur werkt bij Happinez.
Het boek helpt je de lichtpuntjes te herkennen op mindere dagen. Zodat je ook op deze dagen een positief gevoel kan ervaren.
Dit citaat komt uit het begin van het boek
Soms vraagt een mindere dag om niets meer dan een pluizig vest, een warme douche of een lang stuk lopen. Op mindere dagen hou ik niet van te ingewikkeld. Dit is geen klassiek zelfhulpboek: ik heb geen methode of kant-en-klaar stappenplan voor je mindere dagen. De shortcuts in dit boek zijn bedoeld om het je makkelijk(er) te maken érgens te beginnen.
Lastige dagen

Ergens beginnen vind ik op zo’n dag vaak het lastigst. Gelukkig blijk ik daar niet de enige in te zijn. Heerlijk om te herkennen dat anderen het ook hebben. Een boek met een lach en een vlotte geschreven stijl. Zo’n boek waar je in terug bladert om weer even dat steuntje in de rug terug te vinden. Het heeft daarom nu een vaste plek in mijn boekenkast. Volgens Eveline Helmink staat een roos gelijk aan het leven. Tijdloos en tijdelijk, maar mooi en soms met pijnlijke doornen.
Ben je nog op zoek naar een goed en praktisch boek, dan kan ik je dit boek ‘Het handboek voor mindere dagen‘ echt aanraden. Soms is het namelijk gewoon lekker, de herkenning, het begrip en de lach. Ken jij het boek al?
Fijn, zo’n boek voor mindere dagen. Iedereen heeft wel eens zulke dagen, dus eigenlijk heeft iedereen hier iets aan. Het boek komt zeker op mijn wishlist!
Had ik nou ook.
Dit lijkt me zeker een boek voor mij. Ik kan het zeker gebruiken. Bedankt voor de tip.
Graag gedaan
Wat een goed idee een boek voor mindere dagen!
😁
Ik kende het nog niet. Meestal ga ik een wandeling maken in de natuur en voel ik me gelijk wat beter.
Naar buiten gaan voor een wandeling helpt bij mij ook vaak.
Oeh dit klinkt echt als een goed boek. Die mindere dagen zijn er jammer genoeg ook
Hebben we allemaal wel eens last van.
Ik kende het niet, maar lijkt me wel een aanrader!
Wat een leuk boek, handig ook, want iedereen heeft helaas weleens mindere dagen.
En we hebben ook allemaal wel eens een extra steuntje in de rug nodig.
Een open mind is natuurlijk een eerste vereiste bij welk zelfhulpboek dan ook. Zonder dat zijn het slechts letters
Yes! Ik heb het meteen gekocht toen het net uit was. Een feest van herkenning. En ik ben fan van de Happinez en de Flow. Volg ook een fijne online cursus ‘Simplify your life’ dus dit boek past helemaal in mijn straatje. Heel blij mee. Ligt inderdaad nog steeds op mijn nachtkastje. Fijn om zo nu en dan bepaalde hoofdstukken te herlezen.
Herkenbaar.
Dit lijkt me een super boek! Ik ga deze oprecht ook bestellen na het lezen van jouw blog.
Lijkt me een leuk en fijn boek! Heb zelf fibromyalgie en heb regelmatig een ‘mindere’ dag.
Ik ben fan.
Ja een warm vest en een heerlijk bad in mijn geval kunnen veel doen. Rust is zo belangrijk, juist als het minder gaat! Ik ben benieuwd naar het boek.
Het is leuk en herkenbaar.