Altijd als iemand vraagt wat ik wil voor kerst of mijn verjaardag, dan weet ik het niet. Daarom houd ik tegenwoordig een lijst bij met artikelen die ik best zou willen hebben. Vandaag deel ik de 8 artikelen die ik gekozen heb met het oog op mijn gezondheid en leuk zijn. Mooi toch?
Dit is mijn lijst. Wat handig is voor mij, is misschien ook wel een leuk idee voor jouw of voor iemand die je kent. Sommige artikelen zijn gewoon zo gaaf, die wil je gewoon hebben (ik wel ).
1. Aloë Vera Gel

Deze bodygel bestaat uit 99% Aloë Vera afkomstig van de Canarische Eilanden. Aloë Vera heeft van nature + 75 geneeskrachtige eigenschappen die goed zijn voor de huid.
Het is geschikt voor de normale tot de gevoelige huid en zorgt voor herstel en hydratatie. Het vermindert rimpels, pigment vlekken en littekens. Het is een vegan product. Geschikt voor alle leeftijden.
Prijs tussen €22,49 – €48,99 afhankelijk van de inhoud.
2. Daglicht lamp

Ken je iemand die last heeft van een winterdip of depressie, dan is een daglicht lamp een goed idee. Een daglicht lamp is voor mensen die overdag niet vooruit te branden zijn en zich de hele tijd vermoeid voelen. Voor het beste resultaat heb je een lamp nodig die minimaal 10.000 lux is en wit licht bevat. Zoals deze daglicht lamp van Beurer, voor €52,99.
Goedemorgen of niet?
Voor mensen die er verschrikkelijk veel moeite mee hebben om uit bed te komen is een wake-up lamp een beter idee. Zoals de wake-up lamp HF3520 van Philips. De lamp kost €119. Met deze lamp sta je ’s morgens fit op met het geluid van vogeltjes. Heerlijk toch?
3. Drinkfles met infuser

Water drinken is super gezond, maar alleen maar water is wel wat saai. Deze drinkfles heeft een infuser fruit filter, probleem opgelost. Voortaan neem je water mee met een smaakje, ideaal. Deze King Mungo 500 ml waterflessen zijn vaatwasserbestendig en BPA vrij. Ook belangrijk! Daarnaast vind ik deze fles gewoon mooi om te zien. Het oog wil ook wat. De fles is in verschillende kleuren verkrijgbaar en kost €19,56. Ik ga voor de paarse, mijn lievelingskleur.
4. Aroma diffuser

Met enkele druppels van je favoriete etherische olie in het water heb je een heerlijke geur in huis hangen. De tijd kan om het uur, drie uur en zes uur worden ingesteld. De led verlichting, kan afwisselen, in één kleur worden ingesteld of uitgezet worden. Goed voor de luchtvochtigheid nu de verwarming aan staat en ziet er ook nog eens super cool uit. Ik ben fan. Deze O’dor aroma coolmist 300 ml diffuser kost €39,95. Hij is in verschillende hout tinten verkrijgbaar.
5. Een healthy snackbox

Wat vaker gezonde snacks eten zou voor mij geen kwaad kunnen. Daarom staat op mijn verlanglijst een keer een healthy snackbox bestellen. Goed om verschillende healthy snacks een keer uit te proberen. Ze hebben verschillende boxen voor kleine en grotere gezinnen. Op dit moment hebben ze ook onder andere een glutenvrije en suikervrije box. Afhankelijk van de gekozen box en de inhoud kost een box tussen de €21 en €29 euro.
6. Kookboek – De gezonde bourgondiër

Op een gezonde manier lekker uitgebreid eten, da’s wel wat voor mij. De plantaardige recepten zijn niet te ingewikkeld, maar wel bijzonder.
Recepten als: Pasta Bolognese met Venkel & Chocolade, Zoete aardappel met Smokey Chili & Nacho-Avocado crust en Smokey Stroganoff.
Het lijkt me wel wat koken volgens de gezonde bourgondiër van Jacinta Bokma. Het klinkt heerlijk en anders. Het boek kost trouwens €22,99.
7. Mitomo gezichtsmasker

Ik mag dan geen Japans spreken of er ooit geweest zijn. Maar dit Mitomo masker had ik al eens geprobeerd en vind ik altijd een fijn klein cadeau.
Wat ik vooral prettig vind aan dit masker is de geur en het feit dat mijn gezicht erna heel ontspannen aanvoelt. Je kunt ook zien dat mijn gezicht een goede opfrisbeurt heeft gehad. Mijn huid ziet er frisser uit.
Er zijn verschillende maskers. Ik heb voor deze gekozen omdat ik een rijpere huid heb oftewel al wat ouder ben (niet voel). Per stuk kost een masker €6,95. Maar er is ook een pakket met meerdere maskers.
8. Mindfulnessbox

De mindfulnessbox bevat een heleboel leuke dingen:
- Schriftje (48 pagina’s) met uitleg, tips en schrijfopdrachten
- 24 kaartjes met mooie quotes
- 12 krachtkaarten
- 12 opdrachtkaarten
- 6 meditatie- en ademhalingsoefeningen
- 24 stickers
- 20 inspiratiekaartjes
- 6 envelopjes
Gewoon voor heerlijke momentjes met jezelf. Even tijd maken en tot rust komen. Je bewust worden wat belangrijk voor je is, daarom. Ik denk dat het gezond is daar af en toe bij stil te staan. De box kost €17,66.
Je gezondheid
Ik ga niet zeggen dat ik nu supergezond ben, daarvoor houd ik toch teveel van lekkere dingen. Maar gezondheid is niet alleen wat je eet, maar ook of je beweegt en hoe je in het leven staat. Ik heb daar al eerder over geschreven in de 3 pijlers voor een gezondere levensstijl.
Wat vind jij van gezonde kerst cadeaus?
De mindfulnessbox is wel een fijne vind ik.
Ja leek mij ook relaxed.
Aloe vera gel is inderdaad echt een aanrader! Ik moet zeggen dat ik zelf de daglicht lamp wel heel erg interessant vind
Goeie ideeën moet je delen, nietwaar. 😀
Dat kookboek lijkt me wel interessant. Bedankt voor de tips!
Recepten klinken erg lekker.
Wat een leuke insteek voor een blogpost. Ik kan nu alleen maar aan die zoete aardappelschotel denken.
Ja, dat recept klinkt erg lekker hè.
Ik heb ook een diffuser, heeeerlijk!
Ik nog niet.😁
wat een leuke en goede ideetjes :D. hier zijn de gezonde kadootjes een nieuwe zwembroek en rugtas voor manlief want die zwemt 2x per week
Handig.
Dat zijn nog eens originele cadeaus. Vaak zie je hetzelfde namelijk parfums dat is echt nummer 1 must give idee. Gelukkig biedt jij ook variatie. Ik was nog opzoek naar cadeaus heb nu al wat idees opgedaan.
Dat is mooi.
Dat kook boek lijkt me echt super leuk!
Mij ook. 😀
Wat leuke cadeaus! Die daglamp wil ik zo graag.
Ja, ik ook.
originele cadeaus. Zou het allemaal wel leuk vinden om te krijgen.
De Mindfulness box had ik al eens voorbij zien komen en lijkt me erg interessant. Net als het masker overigens
Beide leuk voor onder de kerstboom.
Wat een goed idee, ik hou het hele jaar ook vaak bij als ik iets bedenk voor mijn verjaardag of de feestdagen. Zo een waterfles is zo makkelijk, ik gebruik hem heel veel.
Ik gewoon een oud flesje, werkt ook, maar deze vind ik veel leuker.
Oeh moeilijk kiezen, ze spreken mij allemaal aan!
Heerlijk toch, als je nog wat te willen hebt.
Oeh hier zitten een aantal hele goede cadeau tips tussen!
Graag gedaan
Zolang het een combi is van leuk en gezond, altijd goed. Is weer eens wat anders rond kerst
Die luchtbevochtiger vind ik er heel gaaf uitzien, maar spreekt me sowieso wel aan om in huis te hebben.
Ja, ik vond het model er ook gaaf uit zien.
Ik ben er een voorstander van! Zo geef je iemand eigenlijk twee cadeautjes!
👍